Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut+Video]Jak Odpalić 3 Fb Lub Więcej


DevilShadow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema dziś chcę wam pokazać jak odpalić 3 fishboty lub więcej

 

 

Najpierw pobieramy M2Fish 3.5

 

Download

 

To jest ukryta treść, proszę

lub

To jest ukryta treść, proszę

 

SKAN

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Teraz wchodzimy w X:program files\metin2 (lub inne ścieżka to zależy gdzie macie zainstalowanego metin2)

i kopiujemy folder z metinem(2 razy lub więcej) powinno to wyglądać tak

 

orginal.png

 

kompia1.png

 

kopia2q.png

 

Teraz wypakowujemy wszystkie FB do Metina i każdej jego kopii

 

Pobieramy KameraMod za strony

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Jak pobraliście Mod to jeszcze HS ze strony (Jeśli nie masz)

 

Teraz zainstaluj Mod do każdego metina i zmień nazwę obejścia na Metin2Client1,Metin2Client2,Metin2Client3

 

Teraz włącz Injector z każdego metina i w What To Inject: Wpisz metin2Client1.exe w każdym następnym Injector wpisz po Metin2Client2-3-4-5 to zależy ile chcesz włączyć FB

 

Powinno wyglądać to tak

 

69991539.png

 

Teraz w ''Add to injection list'' Dodajemy M2Fish.dll

 

Włączamy metin2 i cieszymy się kilkoma FB

Jeśli nie działa to w folderze z metinem po wrzuceniu FB będzie pik o nazwie PerX_Injector otwieramy go i w 2 linicje

 

To jest ukryta treść, proszę

Dopisz po ''metin2client.exe 1,2,3 zależy który to metin

 

Po każdej zminie w FB trzeba nacisnąć Enable

 

Czasy Wędek:

+1 <----> 2850

+2 <----> 2800

+3 <----> 2750

+4 <----> 2650

+5 <----> 2650 lub 2900

+6 <----> 2650

+7 <----> 2650

+8 <----> 2600

+9 <----> 2600

Video TuT

 

Opublikowano

ReF

 

Kolego tego nie ma co odświeżać i sobie nabijać postów iż już to było kilka razy i jest to kompletnie zbędne

29y2z2b.jpg

Daj - :D

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Automatycznie wiadomość systemu.

 

Temat został zarchiwizowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...